Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Hokiklubi „VIPERS“. Sertifikaat Abonemendi Saamiseks.

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 3

Jõud, vastupidavus, distsipliin. Ootame teid ja teie lapsi treeningutel.

80,00 €

- +

HK „VIPERS“ – TALLINNA VANIM JA EDUKAIM KLUBI.

 

Antud juhul te soetate sertifikaati maksumusega 80 euro. Sertifikaat abonemendi „Hokitreeningud“ saamiseks klubis „VIPERS“.

Pakume teie lapsele hokitreeninguid. Vanuselised rühmad alates 2009 kuni 2012 aa. Kokku klubis tegelevad rohkem kui 250 last (erinevad vanused), kes on jaotatud 8 rühmaks vastavalt oma vanusele. Treeningud toimuvad 5 korda nädalas kaasaegses „Tondiraba“ hallis. Treeningute maksumus on 80 eur/kuu.

NB! Ainult sertifikaati ostul (maksumus on 80 eur) teie laps tuleb varustatud hokivormiga klubi arve eest, tavalisel vormistamisel hokivormi komplekt on tasuline

Edasises antud sertifikaat vahetatakse klubis abonemendi vastu juba tasuta.

Talvespordi mängulistest liikidest hoki on üks kõigest liikuvamatest, dünaamilisematest ning sellest tulenevalt ka üks kõigest traumatilisematest. Kõrge liikumise kiirus, jõuvõtted ning pidev vajalikkus manööverda tihti viib vigastamiste ja traumadeni. Seetõttu, et mängijad saaksid vältida tõsiseid vigastusi või vähemalt neid minimiseerida, siis on vajalik spetsiaalne hokivorm. Hokivormi koosseisu lähevad sisse: kiiver, kaitsevõrk, rinnakaitse, küünarnukikaitse, säärekaitse, karp, hokialuspüksid, säärekate, põlvekaitse, hokikepp, hokiuisud.

Klubi eksisteerib 1998. aastast. Antud hetkeks siin tegelevad lapsed 1999 – 2012 sünniaastaga. Treeningud toimuvad uues kaasaegsel staadionil „Tondiraba“. Sel ajal, millal väikesed poisid alles õpivad uisutada, siis nende vanemad kaaslased juba mängivad tõelist hokit. Klubi koosseisu lähevad sisse hoki 1. liiga rühma meeskonnad, kes on saanud meistriteks, meeskond Vipers 2000, mitmekordne Eesti ja Soome meister omas rühmas, meeskond Vipers 2001/02. aasta, kes samuti kannab Eesti meistri tiitlit ning kelle osalejad said Soome meistri tiitli. Rohkem nooremate meeskondade seas Vipers 2003/04, kes on meie riigi meistrivõistluse osalejad ja said esimese koha ning ka Soome meistivõistluse võitjad omas klassis. Samuti on alustanud edukalt esinema kõige väiksemad sportlased Vipers 2009. Meie klubi jätkab visasid mänge meistrivõistlustel kahes riigis – Eestis ja Soomes erinevates klassides ja rühmades, tagades mängupraktikat kõikide ampluua mängijatele. Meie sportlasi saab märgata meeskonna koosseisus paljudel karikavõistlustel. Samuti sel aastal me oleme kutsutud rahvusvahelistele võistlustele paljudesse riikidesse. Võimalusel meie meeskonnad võtavad osa erinevate tasemete ja vanuseliste kategooriate võistlustest kus on huvitav enda näidata ning ka rivaale vaadata ja riiki esindada. Isegi kõige väiksemad meie hoki mängijad nautimusega ja suurte edudega juba võtavad aktiivselt osa partnermängudest ja –võistlustest nagu, näiteks, Soomes. Hindamatu treenerite toetus ja töö teeb väiksetest poistest tõelisi tahtelisi sportlasi. Meie klubi vilistlased edukalt jätkavad karjääri välismaistes klubides. Täpsemat informatsiooni te võite saada telefoni teel: +(372)55 625 406 Dmitri Kiselevitš. Sertifikaat kehtib valemi järgi: 1 sertifikaat/1 inimene. Sertifikaadi valdaja saab hokiklubilt „VIPERS“ tasuta hokivormi.

Te saate ka soetada antud sertifikaati kingituseks. Sertifikaat kehtib 1 kuu soetushetkest.

 

Meie alati rõõm oma külastajatele!

 

Kirjutage oma ülevaade

Hokiklubi „VIPERS“. Sertifikaat Abonemendi Saamiseks.

Hokiklubi „VIPERS“. Sertifikaat Abonemendi Saamiseks.

Jõud, vastupidavus, distsipliin. Ootame teid ja teie lapsi treeningutel.

Soovitame

Nendele, kes otsivad tõelist mehelikku sporti, kes tahab teha oma lapsi tugevateks, julgeteks, vastupidavateks ning endas kindlateks.

0,00 €

Proteiinid, vitamiinid ja mineraalid, aminohapped ja rasvapõletajad, kreatiin ja geinerid. Palju palju muud meie poest Teile. Tegelete spordiga ja jälgite oma tervise eest.

3,00 € Kupong -20%

Multifunktsionaalne võimlemiskang kõikidele spordiharrastajatele

26,95 € 35,00 € -23%

Nüüd on teie kõrvad jalakäijate seansside ajal turvalised ja kindlad.

12,95 € 18,50 € -30%