Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Poksikool „OLYMP“ – Maardu. Infokupong

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 1

Nendele, kes otsivad tõelist mehelikku sporti, kes tahab teha oma lapsi tugevateks, julgeteks, vastupidavateks ning endas kindlateks.

0,00 €

- +

KOGU AJA JOOKSUL „OLYMP“ ON ÜLES KASVATANUD, KARASTANUD NING SAATNUD ELLU HIIGELSUURE ARVU POKSIMEISTREID. PALJUD NENDEST KA PRAEGU SAAVUTAVAD AUHINNALISI KOHTI EUROOPA JA MAAILMA MEISTRIVÕISTLUSTEL.

Treeningud positiivselt mõjutavad liikumisoskusi, osavust ning vilumust. Poksi võib vaadelda mitte ainult nagu füüsilise täiustamise vahend vaid ka noore sportlase ja terve isiksuse moraalse ja tahtelise arengusüsteem. Noored mehed suudavad enda eest seista igas olukorras, kasvavad üles kaitsjatena, tugevate ja mehelikkutena!

Poksi treeningute ajal lapsed mitte ainult arendavad kehalihaseid, vaid ka õpivad mõelda võitluse ajal. Enne kui alustada osalemist sparringus, lapsed läbivad täielikku füüsilist ja emotsionaalset ettevalmistust, kaitse- ja ründetehnikat viimistlevad ning uurivad tegutsemise psühholoogilisi aspekte ekstremaalses olukorras. Treeningutel lastel tänu teatud ülesannetele kujuneb lihaste korsett, rüht, venitus, areneb reaktsioon ning liikumiste koordinatsioon, osavus ja kiirus, füüsiline vastupidavus ning ka sportlik ja korralik kehavorm. Treeningute programmi koosseisus on üldfüüsilised koormused kätekõverduste, kükitamiste, kõhupressilihaste töö, ülesannete koos spordiriistadega ning sparringute näol.

Kutsume poisse alates 8 aastat ning tüdrukuid alates 12 aasta meie spordiliigi tegelemiseks. Info ja registreerimine on telefoni teel: +37253470093, +37255673033. Me asume aadressil: Eesti, Maardu, Ringi 64A.

Ootame kõiki soovijaid!

Kirjutage oma ülevaade

Poksikool „OLYMP“ – Maardu. Infokupong

Poksikool „OLYMP“ – Maardu. Infokupong

Nendele, kes otsivad tõelist mehelikku sporti, kes tahab teha oma lapsi tugevateks, julgeteks, vastupidavateks ning endas kindlateks.

Soovitame

Multifunktsionaalne võimlemiskang kõikidele spordiharrastajatele

26,95 € 35,00 € -23%

Nüüd on teie kõrvad jalakäijate seansside ajal turvalised ja kindlad.

12,95 € 18,50 € -30%