Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Limusiin + jaht. Kupong allahindlusele.

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 1

Limusiin toob teid sadama kai juurde.

5,00 €

- +

Pakett sobib poissmeesteõhtuks, pruudipeoks, abielu jalutuskäiguks, sünnipäevaks ning samuti puhkuseks ja hea seltskonna peoks.

Ostsite 5 euro väärtuses kupongi! Paketi "Limusiin + jaht" (max 8 inimest). Ainult 240 eur (-25%), tavaline hind 310 eur

Pakett sisaldab sõit limusiiniga koos juhiga 1 tund, tervitusjook limusiinis ja jalutuskäik purjejahil 2 tundi koos meeskonnaga. Pakett on mõeldud 8 inimesele. 

Limusiin toob teid sadama kai juurde. 

Jahisõit algab mai.

Kogu paketti kestvus: 3 tundi
Koht: Pirita TOP (Tallinn)
Maks 8 inimest
Hind: 310 eur (-20%), 240 eur

Paketti on soovi korral võimalik pikendada sõidu protsessis, kui pole ette broneeritud teiste klientide poolt.

Jahi andmed
Suurema mugavustasemega jaht puhkuseks, jalutuskäikudeks ja pidudeks. Jahi pikku 10,9 meetrit, omab kahte masti Groot ja Genua. Mootor Volvo Penta 29HP, sees on köök ja söögikoht, 3 kajutit ja wc koos duššiga. Boiler koss sooja veega. Dušš tekil. Jahil on 6+1 magamiskohta. 3 kahekohalist voodit, 1 diivan. Köögis on pliit, külmik, ahi, köögikapid, on olems sööginõud ja kõik mugavused toidu tegemiseks.  Mahutab maksimaalselt 12 inimest koos meeskonnaga.

Tingimused:

Kui ostsite kupongi enne august lõppu, on selle paketi allahindlus (-25%). Selle kupongi müümine ja soodustuse andmine lõpeb kampaania lõpus. Kehtivus kupongi ostu kuupäevast 1 kuu. Kupong tühistatakse automaatselt, kui seda ei kasutatud selle kehtivusaja jooksul. Täpsem info paketi ja eelregistreerimise kohta telefonil (+372) 58270996 Töötab 24/7.

Eelregistreerimine on vajalik! Kupong toimib vastavalt valemile - üks kupong / üks järjekord. Samuti võite osta meie saitidelt mis tahes kupongid ja voucher kingituseks oma sõpradele või lähedastele.

Aktsia toimub 01.06.2019 a. kuni 30.08.2019 a.

Meil on alati rõõm oma külastajate üle!

Kirjutage oma ülevaade

Limusiin + jaht. Kupong allahindlusele.

Limusiin + jaht. Kupong allahindlusele.

Limusiin toob teid sadama kai juurde.

Soovitame

Haaravad ja veetlevad lennud helikopteriga. See ei saa edastada sõnutsi, seda on vaja tunda.

840,00 €

Lühike reis kauaks mälestuseks! Kaunis ja vääriline kingitus oma armsatele.

2 850,00 €

Üks kõige ilusamatest paikadest Eestis Saaremaa saar koos Kuressaare pealinnaga, mis tähendab kurgede saar. Reis helikopteriga otse selle keskaegse linna südamesse.

2 450,00 €

Meil on rõõm teile pakkuda igat luksuslikku autot meie autopargist.

4,99 € Kupong -20%

Saarel teid ootavad suurepärased vaated ja maastikud.

5,00 € Kupong -20%

Teil on võimalus puhata purjejahil koos sõprade, lähedaste ja kallimate seltsis.

187,50 € 250,00 € -25%