Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Lend Helikopteriga. Sertifikaat.

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 1

Haaravad ja veetlevad lennud helikopteriga. See ei saa edastada sõnutsi, seda on vaja tunda.

840,00 €

- +

SERTIFIKAAT HELIKOPTERIGA ROBINSON 44 LENNU SAAMISEKS TUNNI JOOKSUL KOGU SELTSKONNAGA (KOLM INIMEST) 840 EUR EEST (TAVALINE MAKSUMUS 900 EUR)

Unustamatu nauding helikopteriga lennult Tallinna ja selle ümbruste kohal. Iludus ja vapustus meie linna ja lahe, saarte ja järvede vaadetest... Linnulennu kõrguselt see näebki võluvalt.

Helikopterisse minek toimub linnahalli taga oleva platsilt, „Linda Line“ kiirpraami sadamasilla kõrval. Lende korraldab kompanii AeroCopter. Lennu tellimus ja eelnev registreerimine telefoni teel: +372 5590 4190 või +372 504 4122 on kohustuslik. Helikopter mahub endas 3 reisijat ja pilooti. Lenuu kiirus 220-240 km/h, lennu keskmine kõrgus reisi toimumisel 300 m. Lennu toimumist võivad mõjutada ilmatingimused (lend viiakse üle). Lennuks ei ole lubatud inimesed, kes on kas narko- või alkoholijoobes!

See on suurepärane kingitus sõpradele või armsatele pulmadeks või sünnipäevaks. Meeldiv üllatus oma teisele poolele.

Sertifikaat kehtib ühe kuu jooksul soetusmomendist!

Meie ootame Teie helistamisi!

Kirjutage oma ülevaade

Lend Helikopteriga. Sertifikaat.

Lend Helikopteriga. Sertifikaat.

Haaravad ja veetlevad lennud helikopteriga. See ei saa edastada sõnutsi, seda on vaja tunda.

Soovitame

Unustamatud muljed, tõeline vaimustus ja palju adrenaliini. Kaunis vaade linnulennu kõrguselt. Suurepärane kingitus kas endale või sõpradele.  

119,00 €

Virtuaalreaalsuse 3D prillid.

9,35 € 17,00 € -45%