Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Mängutuba „AliBaba“ – Kupong Allahindlusele

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 2

Kinkige oma lastele pidu ja lõbu. Sünnipäevad ja muud lastepeod. "AliBaba“ ootab Teid.

3,40 €

- +

MÄNGUTUBA „ALIBABA“ KUTSUB OMA VÄIKESEID KÜLALISI LÕBUTSEMA JA MÄNGIMA VAHVATEL ATRAKTSIOONIDEL MAHUKAS RUUMIS, SAADES ALLAHINDLUST 20% TAVALISEST HINNAST.

Meil pole kallim kui teistel, kuid lõbu ja rõõmu on üle ääre. Otsustage ise.

Antud juhul te soetate kupongi maksumusega 3.40 eur, mida on vaja esitada teenuse/kauba müüjale kohapeal („AliBaba“ administratorile), et saada allahindlust (-20%) tavalisest hinnast.

Pakkumisse kuulule 3-tunniline Teie poolt valitud Alibaba Party & Play mängutoa rent sünnipäeva läbiviimiseks Teile sobival ajal.

-E-N 10:00-17:00 – 68 eur (tavaline hind 85 eur).

-E-N 18:00-21:00 – 84 eur (tavaline hind 105 eur).

Pakkumine ei kehti riiklikel pühadel! „ALIBABA“ https://alibaba.ee/ - see on premium klassi mängutoad, mis paiknevad prestiižikas Pirita linnaosas mere rannal. Võluv Alibaba Junior maailm – see on muinasjutt lastele 0-6 aastat! Siin on väga palju atribuute süžee-rolli mängudeks: printsesside nurk koos tõelise kindlusega, piraatitsoon, raudteekeskus, *eraldatud tsoon mudilastele*, kiiged, mäekesed, majakesed ja muud lõbustused. Seetõttu kui teie tütar armastab haldjaid ja printsesse ning ise unistab saada võluriks ning poeg armastab muinasjutulist action-it, siis Alibaba Junior on ideaalne lahendus! Seiklusi täis maailm Alibaba 5+ on täiesti teine. Siin on kõik läbi mõeldud pisiasjadeni sellisel viisil, et lapsed lõbutseksid kogu hingest ning ei segaks üksteist: 4-meetriline keerdmäeke ekstremaalsete käänakutega, kuiv bassein plastmassist pallidega, tunnelid, mis on lõbusalt värvitud, rippuvad elemendid ja muud fantaasiad garanteerivad: siin lastel on  lõbus. Peamine – lapsed on ohutult ning 3-korruseline labürint on hästi läbi vaadatav. Üks peamistest atribuutidest – hiigelsuur 3D batuut! Eelnev registreerimine on kohustuslik telefoni teel +372 55595059! Või siis online-broneerimine! Online-broneerimisel on kohustuslik määrata kupongikood selgituses. Kupong kehtib mängutoa broneerimisel 3 tunniks ja rohkem, ainult tööpäeviti. Ettemaks broneerimisel on 35 eur suuruses (raha peab olema kantud üle kahe päeva jooksul pärast broneerimist). Kupongi valdaja saab allahindlust 20% broneerimise üldmaksumusest. Täielik informatsioon „AliBaba“ mängutoast ja broneerimisest on veebileheküljel - https://alibaba.ee/ Kupong kehtib 1 kuu jooksul soetusmomendist, kuid mitte kauem kampaania lõpptähtaega. Kupong on automaatselt annuleeritud, kui see polnud kasutatud kehtivusperioodi jooksul.

 

Meil on alati rõõm oma külastajate üle !

Kirjutage oma ülevaade

Mängutuba „AliBaba“ – Kupong Allahindlusele

Mängutuba „AliBaba“ – Kupong Allahindlusele

Kinkige oma lastele pidu ja lõbu. Sünnipäevad ja muud lastepeod. "AliBaba“ ootab Teid.

Soovitame

Tulge emotsioonidele külla!

2,80 € Kupong -20%

Häämastav unustamatu hetk rõõmu!

3,00 € Kupong -30%

Nendele, kes otsivad tõelist mehelikku sporti, kes tahab teha oma lapsi tugevateks, julgeteks, vastupidavateks ning endas kindlateks.

0,00 €

Jõud, vastupidavus, distsipliin. Ootame teid ja teie lapsi treeningutel.

80,00 €

Virtuaalreaalsuse 3D prillid.

9,35 € 17,00 € -45%

Mäng MAGICAL MAGNET 20tk.

14,94 € 24,90 € -40%

Kaugjuhitav RC auto LAMBORGHINI 670 1:24 Oranz.

15,00 € 25,00 € -40%

Võrratute efektidega 500LED lampidega jõuluvalgustus.

17,99 € 40,88 € -56%

Alusta uut aastat uute saavutustega ja avasta oma kehas super võimalused!

49,50 € 110,00 € -55%