Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Mis on SIM SIM ning mis Teid ootab selle koobaste sügavuses.

2015. aastal augusti kuus ettevõte Elvigo SLK hakkas läbi töötama veebiressursi loomise ideed, mille valdkonnaks on allahindluste ära jagamine. Tulevikus antud platvorm sai nimetuse – SIMSIM. Turu-uuringud näitasid, et töö peab läbi viima vektorsuunas, määratledes ostja huve.

Pärast seda, kui oli määratud kaupade ja teenuste spekter, mis arvestab enamiku inimeste soovidest, läbi viies analüüsi kompaniide-partneritega koostöö põhjal ning samuti ostjate meelitamine välisriikidest Elvigo SLK koostöös ettevõtte-välja töötajaga oktoobris 2016, viis ellu uue projekti – www.simsim.ee

Tulge meie juurde, ostke ja säästke.

Nagu me ütlesime varem, mitte alati õnnestub soetada seda, mida tahaks, määratud, fikseeritud hinnaga. Küll aga oleks see odavam ...
Meie veebilehekülg lubab Teile siseneda ja saada soovitud soodsama hinnaga.

Võib-olla Teie ühekordse ostu sääst osutub mitte nii oluliseks, kui esialgselt tundub. Pange tähele, meie ütleme just tundub, sest paar sellist soetamist säästavad Teile juba tegelikult palju raha. Kui aga pidevalt kasutate meie veebilehekülge, rõõmustades oma perekonda ja sõpru ning enda loomulikult, Te säästate suurt rahasummat. Kujutage endale kui ratsionaalsed on need soetused aasta jooksul.

Soetades kupongi konkreetse kauba või teenuse jaoks SIM SIM veebileheküljel tõesti kättesaadava ja lojaalse hinnaga, Te saate oluliseid allahindlusi sellele kaubale või teenusele.

Meie pidevalt töötame meie äripartneritega kaupade ja teenuste laienemise ja parendamise peale.
Tänapäeva seisuga need valdkonnad:

  • Ilu ja tervis (kupongid: ilusalongid, massaaž, SPA, saun)
  • Fitness, sporditreeningud (kupongid: populaarsed spordisaalid ja treeningud üle Eesti)
  • Toitlustamine (kupongid: kohvikud, restoranid, ürituste tellimine ja broneerimine)
  • Reisid ja lennupiletid (kupongid: puhkusereisid, lennupiletite broneerimine, hotellide broneerimine)
  • Auto (kupongid: autorent; takso, väikebusside ja busside tellimine)
  • Lapsed (kupongid: laste mängutoad, näitlejate tellimine laste pidudele)
  • Peoürituste organiseerimine ja läbiviimine (vaucher)
  • Puhkus, meelelahutus
  • Muud