Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Spordiklubi „Sintai-S“ Kupong Allahindlusele.

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 1

Meie moto – tegele enda ja tervise jaoks.

12,00 €

- +

SPORDIKLUBI „SINTAI-S“ KUTSUB TEIE LAPSI LÄBIDA KARATE, KIKKPOKSI JA JIU-JITSU ÕPPINGUID. KUPONGIGA TE SAATE ALLAHINDLUST (-25%), KUI TE OSTATE ABONEMENTI 6 KUUKS.

Võib olla meil on kallim 1 euro võrra kui teistel... Kuid see pole midagi, kui see on suhtes vaimu tugevuse, tervise ja distsipliiniga. Otsustate Teie.

Antud juhul te soetate kupongi allahindlusele maksumusega 12.00 euro, mida on vaja esitada teenuse/kauba müüjale (spordiklubi „Sintai-S“) kohapeal, et saada allahindlust (-25%) tavalisest hinnast abonemendile.

Spordiklubi Sintai-S on Eesti Karate Föderatsiooni (EKF) liige ning Eesti Traditsioonilise Shotokan Karate-Do Föderatsiooni liige ja Eesti Kikkpoksi Föderatsiooni liige. Treeningud toimuvad spetsialiseeritud saalides. Klubis töötavad litsentseeritud treenerid. Antud allahindlus kehtib paketile „STANDART“, kui te ostate abonementi 6 kuuks. Treeningud õppekava raamides: 2-6 aastat vana: 2 saalitreeningut nädalas – tavaline hind 228 EUR/6 kuud (2 ja rohkem last ühest perekonnast – 198 EUR/6 kuud). Alates 7 aastat vana: 3 saalitreeningut nädalas – tavaline hind 258 EUR/6 kuud (2 ja rohkem last ühest perekonnast – 228 EUR/6 kuud). Antud aktsias andmed makstud tasude kohaselt Tolli-ja Maksuametile ei edastata.

Eelnev registreerimine on kohustuslik telefoni teel: +372 56 482 778 ! Täpsemat informatsiooni te saate vaadata „Sintai-S“ klubi veebileheküljel http://sintai-s.ee/ Kupong kehtib 6-kuulise abonemendi ostul. Kupongi valdaja saab allahindlust 25% abonemendi üldmaksumusest. Kupong kehtib 1 kuu jooksul soetusmomendist. Kupong  automaatselt annuleeritud, kui see polnud kasutatud kehtivusperioodi jooksul.

 

Meil on alati rõõm oma külastajate üle!

Kirjutage oma ülevaade

Spordiklubi „Sintai-S“ Kupong Allahindlusele.

Spordiklubi „Sintai-S“ Kupong Allahindlusele.

Meie moto – tegele enda ja tervise jaoks.

Soovitame

Nendele, kes otsivad tõelist mehelikku sporti, kes tahab teha oma lapsi tugevateks, julgeteks, vastupidavateks ning endas kindlateks.

0,00 €

Proteiinid, vitamiinid ja mineraalid, aminohapped ja rasvapõletajad, kreatiin ja geinerid. Palju palju muud meie poest Teile. Tegelete spordiga ja jälgite oma tervise eest.

3,00 € Kupong -20%

Jõud, vastupidavus, distsipliin. Ootame teid ja teie lapsi treeningutel.

80,00 €

Kätekõverduste tegemiseks mõeldud käepidemed ülakeha tõhusaks treenimiseks.

6,90 € 10,00 € -31%

Multifunktsionaalne võimlemiskang kõikidele spordiharrastajatele

26,95 € 35,00 € -23%

Pöörlev Body Twist Board treeninglaud terve keha efektiivseks treeninguks.

6,99 € 10,59 € -34%

Rulalaud LED valgustusega.

22,90 € 41,64 € -45%

Nüüd on teie kõrvad jalakäijate seansside ajal turvalised ja kindlad.

12,95 € 18,50 € -30%