Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Restoran „St.OLAV“ Kupong Allahindlusele

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 6

Suurepärane valgusküllane suur saal kos kõrgete lagedega, kus on palju õhku ning vaba ruumi, rõdule väljapääsu juures on kaks akent veneetsia stiilis.

3,50 €

- +

RESTORAN „ST.OLAV“ KUTSUB KÕIKI OMA KÜLALISI MÕNUSALT VEETA AEGA, KUS TE VÕITE SAADA ALLAHINDLUST (-15%).

Võib olla meil on kallim 1 euro võrra kui teistel... Kuid see pole midagi, kui see on suhtes kvaliteedi ja iluga. Otsustada Teile.

Antud juhul te soetate kupongi allahindlusele maksumusega 3.50 euro, mida on vaja esitada teenuse/kauba müüjale (hotelli administratorile) kohapeal, et saada allahindlust (-15%) kokkulepitud restoraniga hinnast.

Suur saal on ühendatud väikesega, kus ühel kõigist seintest on säilitanud vana maali fragment, mis veel kord meenutab sellest, et Te asute ajaloolistes valdustes. Sellistes saalides kunagi korraldati ballid ja on helisenud vanaaegne muusika, võeti vastu tähtsaid persoone. Rikkad aadlikud tähtsatest suguvõsadest kutsusid siia vastuvõttudele ja külalislõunadele. Selle koha atmosfäär ajab selliste mõtete peale näiteks hommikusöögi ajal, millal Te mitte kiirustades naudite aromaatse kohviga või maitsete tõelise vene köögiga koos rastegai, kookidega õhtusöögi ajal. Pärast seda Teil tõenäoliselt tahaks välja minna rõdule, millel tõenäoliselt kunagi seisisid daamid ja lehvitasid rätikutega läbivatele husaaridele.

Kupong kehtib 1 kuu jooksul soetusmomendist, kuid mitte kauem aktsia lõpptähtaega. Kupong automaatselt annuleeritud, kui see polnud kasutatud kehtivusperioodi jooksul. Täpsem informatsioon ja eelnev registreerimine on telefoni teel +372 6161180 tööpäeviti kella 10-20, nädalavahetusel kella 10-18, asume aadressil: Tallinn, Lai 5, hotell „St.Olav“.

Eelnev registreerimine on kohustuslik! Kupong kehtib valemi järgi – üks inimene/üks kupong. Teie saate ka soetada kuponge/vauchereid kingituseks oma sõpradele või armsatele.

Meiel on alati rõõm oma külastajate üle !

 

Kirjutage oma ülevaade

Restoran „St.OLAV“ Kupong Allahindlusele

Restoran „St.OLAV“ Kupong Allahindlusele

Suurepärane valgusküllane suur saal kos kõrgete lagedega, kus on palju õhku ning vaba ruumi, rõdule väljapääsu juures on kaks akent veneetsia stiilis.

Soovitame

Restoran, mille interjöör on tehtud iidses stiilis, soovitäitlik personal, sümpaatne puhkuseks atmosfäär aitab Teil nautida meie kokkade meisterlusega.

3,00 € Kupong -20%

Mängukompleksi „Krabibowling“ „Krabi-Sushi“ kutsub oma külalisi mõnusalt veeta aega hubases õhkkonnas. Suur sushide valik...

1,50 € Kupong -20%

Maa osta meilt!

2,40 € Kupong -40%

O`Sushi Take Away pakub Teile nautimiseks neli komplekti allahindlusega -40%

2,40 € Kupong -40%

"Kaspi" restoraan on koht, kus Te saate tutvuda kaukaasia köögiga.

2,50 € Kupong -20%