Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Samui saar (Tai)

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 6

Unustamatu puhkus ühel ilusaimatest saartest. Puhtaimad rannad ja läbipaistev vesi. Loodus ja päike. Kõik see on Teie jaoks.

15,00 €

- +

MAJUTUS APARTEMENDI-HOTELLIS 2 NÄDALAKS KOGU PERELE 1000 € (-50%), TAVALINE HIND 2000 €. OSTKE MAJUTUST AVATUD KUUPÄEVAGA SAMUIL 4-LE INIMESELE.

Antud juhul te soetate kupongi allahindlusele maksumusega 15.00 euro, mida on vaja esitada teenuse/kauba müüjale kohapeal, et saada allahindlust. Ülejäänud 1000 eur tasutakse reisiagentuuri administratori juures.

Kõik mida Teile on vaja – osta praegu puhkust hinnaga 1000 eur klubihotelli majutuse eest ning esitada broneerimisavaldust CLUBS TRAVEL-i jaoks. Lepingut saab ära kasutada ning sõita võib 2 aasta jooksul mugaval teie jaoks ajal. Ülelend, transfer ja toitlustus tasutakse eraldi. Kupong kehtib 1 kuu jooksul soetusmomendist, kuid mitte kauem aktsia tähtaega. Kupong automaatselt annuleeritud kui see pole ära kasutatud kehtivusperioodi ajal. Täpsem... Majutus klubihotellis reklaamaktsia järgi toimub vabakohtade alusel, seetõttu palume esitada avaldust 2 kuud enne väljalendu... Klubihotellide loetelu Tenerifel leiate meie veebileheküljel http://www.clubstravel.ee/ klubipuhkuse osas. Hotellis on kohustuslik transferi ost lennujaam-hotell-lennujaam 20 euro eest inimese pealt. Apartemendi kindluse eest tagatis on 500 euro (tagatise tagastamine väljasõidul). Puhkuse ajal Teile pakutakse lisatasu eest ekskursiooniprogrammi üle saare. Meelelahutusprogramm kuroordil ning presentatsioon hotellis on tasuta. Hotellide kirjeldus - Samui Emerald Condotel http://www.clubstravel.ee/est/1409/

Eelnev registreerimine on kohustuslik! Reisiagentuur ClubsTravel, tel. + 372 613 06 32. Kupong kehtib valemi järgi – üks perekond (4 inimest)/üks kupong. Teie saate ka soetada kuponge/vauchereid kingituseks oma sõpradele või armsatele.

Meil on alati rõõm oma külastajate üle!

Aktsia toimub kuni 01.06.2018

Kirjutage oma ülevaade

Samui saar (Tai)

Samui saar (Tai)

Unustamatu puhkus ühel ilusaimatest saartest. Puhtaimad rannad ja läbipaistev vesi. Loodus ja päike. Kõik see on Teie jaoks.

Soovitame

Ostke majutust avatud kuupäevaga Egiptuses.

15,00 € Kupong -50%

Ostke majutust avatud kuupäevaga Tenerifel.

15,00 € Kupong -50%

Kaks nädalat Tais!!! Kogu perega eksootlises ja värvilises riigis.

15,00 € Kupong -50%

Mugav teenus kättesaadava hinnaga.

2,00 € Kupong -25%

Haaravad ja veetlevad lennud helikopteriga. See ei saa edastada sõnutsi, seda on vaja tunda.

840,00 €

Lühike reis kauaks mälestuseks! Kaunis ja vääriline kingitus oma armsatele.

2 850,00 €

Üks kõige ilusamatest paikadest Eestis Saaremaa saar koos Kuressaare pealinnaga, mis tähendab kurgede saar. Reis helikopteriga otse selle keskaegse linna südamesse.

2 450,00 €

Meil on rõõm teile pakkuda igat luksuslikku autot meie autopargist.

4,99 € Kupong -20%

Saarel teid ootavad suurepärased vaated ja maastikud.

5,00 € Kupong -20%

Limusiin toob teid sadama kai juurde.

5,00 € Kupong -25%

Teil on võimalus puhata purjejahil koos sõprade, lähedaste ja kallimate seltsis.

135,00 € 180,00 € -25%