Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Kogu pere Tais

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 6

Kaks nädalat Tais!!! Kogu perega eksootlises ja värvilises riigis.

15,00 €

- +

MAJUTUS APARTEMENDI-HOTELLIS 2 NÄDALAKS KOGU PERELE 1000 € (-50%), TAVALINE HIND 2000 €. OSTKE MAJUTUST AVATUD KUUPÄEVAGA TENERIFEL 4-LE INIMESELE.

Antud juhul te soetate kupongi allahindlusele maksumusega 15.00 euro, mida on vaja esitada teenuse/kauba müüjale kohapeal, et saada allahindlust. Ülejäänud 1000 eur tasutakse reisiagentuuri administratori juures.

Kõik mida Teile on vaja – osta praegu puhkust hinnaga 1000 eur klubihotelli majutuse eest ning esitada broneerimisavaldust CLUBS TRAVEL-i jaoks. Lepingut saab ära kasutada ning sõita võib 2 aasta jooksul mugaval teie jaoks ajal. Ülelend, transfer ja toitlustus tasutakse eraldi. Hotellis on kohustuslik transferi ost lennujaam-hotell-lennujaam 50 euro eest inimese pealt. Lastele alla 12 aastat on soodustus 50%. Apartemendi kindluse eest tagatis on 500 euro (tagatise tagastamine väljasõidul). Kupong kehtib 1 kuu jooksul soetusmomendist, kuid mitte kauem aktsia tähtaega. Kupong automaatselt annuleeritud kui see pole ära kasutatud kehtivusperioodi ajal. Täpsem... Majutus klubihotellis reklaamaktsia järgi toimub vabakohtade alusel, seetõttu palume esitada avaldust 2 kuud enne väljalendu... Klubihotellide loetelu Tais leiate meie veebileheküljel http://www.clubstravel.ee/ klubipuhkuse osas. Pöörame tähelepanu, et kuroordile sissesõidu päevad toimuvad reedeti. Puhkuse ajal Teile pakutakse lisatasu eest ekskursiooniprogrammi. Meelelahutusprogramm kuroordil ning presentatsioon hotellis on tasuta. Hotellide kirjeldus. Plumeria http://www.clubstravel.ee/est/1275/, Club Royal http://www.clubstravel.ee/est/1385/.

Eelnev registreerimine on kohustuslik! Reisiagentuur ClubsTravel, tel. + 372 613 06 32. Kupong kehtib valemi järgi – üks perekond (4 inimest)/üks kupong.Teie saate ka soetada kuponge ja vauchereid kingituseks oma sõpradele või armsatele.

Meil on alati rõõm oma külastajate üle !

Aktsia toimub kuni 01.06.2018

Kirjutage oma ülevaade

Kogu pere Tais

Kogu pere Tais

Kaks nädalat Tais!!! Kogu perega eksootlises ja värvilises riigis.

Soovitame

Ostke majutust avatud kuupäevaga Egiptuses.

15,00 € Kupong -50%

Ostke majutust avatud kuupäevaga Tenerifel.

15,00 € Kupong -50%

Unustamatu puhkus ühel ilusaimatest saartest. Puhtaimad rannad ja läbipaistev vesi. Loodus ja päike. Kõik see on Teie jaoks.

15,00 € Kupong -50%

Mugav teenus kättesaadava hinnaga.

2,00 € Kupong -25%

Haaravad ja veetlevad lennud helikopteriga. See ei saa edastada sõnutsi, seda on vaja tunda.

840,00 €

Lühike reis kauaks mälestuseks! Kaunis ja vääriline kingitus oma armsatele.

2 850,00 €

Üks kõige ilusamatest paikadest Eestis Saaremaa saar koos Kuressaare pealinnaga, mis tähendab kurgede saar. Reis helikopteriga otse selle keskaegse linna südamesse.

2 450,00 €

Meil on rõõm teile pakkuda igat luksuslikku autot meie autopargist.

4,99 € Kupong -20%

Saarel teid ootavad suurepärased vaated ja maastikud.

5,00 € Kupong -20%

Limusiin toob teid sadama kai juurde.

5,00 € Kupong -25%

Teil on võimalus puhata purjejahil koos sõprade, lähedaste ja kallimate seltsis.

135,00 € 180,00 € -25%