Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Puhkus Egiptus

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 1

Ostke majutust avatud kuupäevaga Egiptuses.

15,00 €

- +

MAJUTUS APARTEMENDI-HOTELLIS 1 NÄDALAKS KOGU PERELE 500 € (-50%), TAVALINE HIND 1000 €. OSTKE MAJUTUST AVATUD KUUPÄEVAGA EGIPTUSES 4-LE INIMESELE.

Antud juhul te soetate kupongi allahindlusele maksumusega 15.00 euro, mida on vaja esitada teenuse/kauba müüjale kohapeal, et saada allahindlust. Ülejäänud 500 eur tasutakse reisiagentuuri administratori juures.

Kõik mida Teile on vaja – osta praegu puhkust hinnaga 500 eur klubihotelli majutuse eest ning esitada broneerimisavaldust CLUBS TRAVEL-i jaoks. Lepingut saab ära kasutada ning sõita võib 2 aasta jooksul mugaval teie jaoks ajal. Ülelend, transfer ja toitlustus tasutakse eraldi. Täpsem... Majutus klubihotellis reklaamaktsia järgi toimub vabakohtade alusel, seetõttu palume esitada avaldust 2 kuud enne väljalendu... Klubihotellide loetelu Egiptuses leiate meie veebileheküljel www.clubstravel.ee klubipuhkuse osas. Pöörame tähelepanu, et kuroordile sissesõidu päevad toimuvad neljapäeviti ja laupäeviti. Hotellis on kohustuslik toitlustuse ost. Puhkuse ajal Teile pakutakse lisatasu eest ekskursiooniprogrammi. Meelelahutusprogramm kuroordil ning presentatsioon hotellis on tasuta. Hotellid - Zahabia Village & Beach Resort http://www.clubstravel.ee/est/98/, Hurghada Mariott Beach Resort ***** http://www.clubstravel.ee/rus/1229/ Eelnev registreerimine on kohustuslik! Reisiagentuur ClubsTravel, tel. + 372 613 06 32. Kupong/vaucher kehtib valemi järgi – üks perekond (4 inimest)/üks kupong (vaucher). Kupong kehtib 1 kuu jooksul soetusmomendist. Kupong  automaatselt annuleeritud, kui see polnud kasutatud kehtivusperioodi jooksul. Teie saate ka soetada kuponge/vauchereid kingituseks oma sõpradele või armsatele.

Meil on alati rõõm oma külastajate üle !

Aktsia toimub kuni 01.06.2018

Kirjutage oma ülevaade

Puhkus Egiptus

Puhkus Egiptus

Ostke majutust avatud kuupäevaga Egiptuses.

Soovitame

Ostke majutust avatud kuupäevaga Tenerifel.

15,00 € Kupong -50%

Kaks nädalat Tais!!! Kogu perega eksootlises ja värvilises riigis.

15,00 € Kupong -50%

Unustamatu puhkus ühel ilusaimatest saartest. Puhtaimad rannad ja läbipaistev vesi. Loodus ja päike. Kõik see on Teie jaoks.

15,00 € Kupong -50%

Mugav teenus kättesaadava hinnaga.

2,00 € Kupong -25%

Haaravad ja veetlevad lennud helikopteriga. See ei saa edastada sõnutsi, seda on vaja tunda.

840,00 €

Lühike reis kauaks mälestuseks! Kaunis ja vääriline kingitus oma armsatele.

2 850,00 €

Üks kõige ilusamatest paikadest Eestis Saaremaa saar koos Kuressaare pealinnaga, mis tähendab kurgede saar. Reis helikopteriga otse selle keskaegse linna südamesse.

2 450,00 €

Meil on rõõm teile pakkuda igat luksuslikku autot meie autopargist.

4,99 € Kupong -20%

Saarel teid ootavad suurepärased vaated ja maastikud.

5,00 € Kupong -20%

Limusiin toob teid sadama kai juurde.

5,00 € Kupong -25%

Teil on võimalus puhata purjejahil koos sõprade, lähedaste ja kallimate seltsis.

135,00 € 180,00 € -25%