Meie e-pood kasutab Küpsiseid (ingl. cookies), et anda Teile võimalikult head kasutajakogemust, ning me soovitame nende kasutamist lubada naudingu saamiseks veebilehe sirvimisest.

Allahinnatud!
Sest kogu perele "Olevi Residents"

Special pakett. Sest kogu perele "Olevi Residents"

Pakett on aktiivne

Külastusi täna: 1

Special pakkumine! Suurepärane võimalus veeta paar päeva kogu perega Euroopa vana linnas.

196,00 €

(280,00 €)

-30%

- +

SPECIAL PAKKUMINE! 

KOGU PERELE AINULT 196 EURO EEST (-30%), KAKS ÖÖD, TAVALINE HIND 280 EURO

Võib olla meil on kallim 1 euro võrra kui teistel... Kuid see pole midagi, kui see on suhtes kvaliteedi ja iluga. Otsustada Teile.

Antud juhul te soetate vaucherit, mida on vaja esitada teenuse/kauba müüjale kohapeal. Lisatasusid pole vaja teha.

Soetades seda paketti, Te saate suurepärast võimalust veeta paar päeva kogu perega ühes vanimatest Euroopa pealinnas. Te hakkate elama majas, mis on legendidega ümbritsetud Vanalinna hotell. Te kuulete „Vana Toomase“ muinasjutte, lahke vaimu, mis kaitseb keskaegset linna. Külastage suurimat Euroopas interaktiivset nukuteatrit. Paketi maksumusse lähevad sisse: * Transfer hotelli * Kingitus Teie mudilasele hotelli saabumisel * Majutus kolmekohalises numbris (kaks ööd) * Luksuslik hommikusöök, rootsi laud * Individuaalne ekskursioon Vanalinnas „Vana Toomase muinasjutud“ * Nukuteatri külastus * Õhtusöök Olevi Residents restorani keskaegses saalis (2 lõhesteiki, laste soe menüü, 3 desserti, 2 teed või kohvi ning mahl lapsele). Kupong/vaucher kehtib 1 kuu jooksul soetusmomendist, kuid mitte kauem aktsia lõpptähtaega. Kupong/vaucher automaatselt annulleeritud, kui see polnud kasutatud kehtivusperioodi jooksul. Täpsem informatsioon ja eelnev registreerimine on telefoni teel +372 627 7650 tööpäeviti kella 10-20, nädalavahetusel kella 10-18, asume aadressil: Tallinn, Olevimägi 4, hotell „Olevi Residents“. Eelnev registreerimine on kohustuslik ! Kupong/vaucher kehtib valemi järgi – üks pere/üks kupong (vaucher). Teie saate ka soetada kuponge/vauchereid kingituseks oma sõpradele või armsatele.

 

Meie alati rõõm oma külastajatele! 

Kirjutage oma ülevaade

Special pakett. Sest kogu perele "Olevi Residents"

Special pakett. Sest kogu perele "Olevi Residents"

Special pakkumine! Suurepärane võimalus veeta paar päeva kogu perega Euroopa vana linnas.

Soovitame

Hubane majutus vanalinna piirkonnas. Jalutuskäigu kaugusel kaubanduskeskused, kohad meelelahutus ja vaba aeg linna Tallinn.

172,50 € 230,00 € -25%

Special pakkumine! Kui valid elukoha Tallinnas St.Olav hotell - Sa väga õnnelik! Uue hotelli avas uksed kõige laiemas ja vaiksel tänaval vanalinna!

172,50 € 230,00 € -25%

Special pakkumine! Three Crowns Residents asub ühel tähtsamatest Vanalinna tänaval. Siin veel 17. sajandil ilmusid kaubandusread ja kaupmeeste kogukond. Three Crowns Residents hoone on ehitatud rohkem kui 700 aastat tagas.

131,25 € 175,00 € -25%

Nautige iga hetk meie hotelli parim rand Eestis. 

5,50 € Kupong -63%

Special pakkumine! Nautige vaikust ja loodust, puhake linna askeldusest. Külastage paradiisi.

98,00 € 140,00 € -30%

ALATI HUBANE JA SOE ATMOSFÄÄR. KÕRGE TEENINDUSTASE. SÕBRALIK PERSONAL. OOTAME MEIE KÜLASTAJAID!  

4,50 € Kupong -25%

Special pakkumine! Relax koos perega! Tervis, puhke- ja energiat. Mis võiks olla parem ...

103,60 € 148,00 € -30%

Tere tulemast vanalinna kõige suuremasse hotelli St.Olav!

5,00 € Kupong -28%

Special pakkumine!  Elamine hotellis 4 päeva ja 3 ööd. Teie jaoks hommiku- ja õhtusöögid, hommikune soome saun ning soovil bassein.

127,50 € 170,00 € -25%

Special pakkumine! Mugav majutamine vaikses ökoloogiliselt puhtas Tallinna linnaosas. 5 min sõitu merelt ja rannalt, 15 min sõitu kesklinnast. Sõbralik personal ja kõrgkvaliteetne teenindus.

45,00 € 60,00 € -25%